آشپزی و شیرینی‎پزی

همه‎ی ما از خواص سالم‎خواری آگاهیم.

آموزش رانندگی

آموزش رانندگی

0
234

آموزش زبان‎های خارجی

آموزش زبان‎های خارجی برای تمامی گروه‎های سنی، با زمان‎بندی دلخواه شما ارائه می‎شود.

انواع شست‎و‎شو

در صورت نیاز به شست‎و‎شوی فرش، مبل، پرده می‎توانید در اینجا درخواست ارائه‎ی خدمت داشته باشید.

بازسازی خانه/ محل کار

انواع خدمات مورد نیاز در بازسازی خانه/ محل کار. به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات/مواد مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی موارد مذکور و یا تهیه‎ی آن ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

تقویتی دروس دانشگاهی

تمام رشته‎های دانشگاهی

0
221

تقویتی متوسطه اول

ریاضی، علوم، فارسی و سایر دروس

0
196

خدمات امور خانگی

خدمات مورد نیاز در خانه و محل کارتان را در این گروه جست‎و‎جو کنید. برقکاری، لوله کشی، پخت‎و‎پز، باغبانی و ...تنها بخشی از سرویس‎های ارائه شده در این گروه است.

خدمات پیرایش آقایان

هرگونه خدمات مو، اصلاح صورت و خدمات پوستی مورد نیاز خود را در این گروه جویا شوید. به یاد داشته باشید در صورت نیاز به استفاده از هرگونه رنگ مو، تقویت کننده و.. با کارشناس ما درباره‎ی قیمت و برند این مواد به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی مواد لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه خدمت است.

خدمات تایپ، ترجمه و تحقیق

خدمات تایپ، ترجمه و تحقیق برای دانشجویان و پژوهشگران رشته‎های مختلف در این گروه ارائه می‎شود.

0
232

خدمات تعمیر انواع دوچرخه

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی قطعات لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
205

خدمات تعمیر انواع موتور

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی قطعات لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
214

خدمات تعمیر خودرو

برای هرگونه تعمیر خودرو و یا سرویس آن از مکانیک های حرفه ای ما بهره بگیرید. به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات/مواد مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی موارد مذکور و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات مربوط به انواع لوازم خانگی

خدمات تعمییرات کامپیوتر و لپ تاپ

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی موارد مذکور و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
208

خدمات تعمییرات موبایل و تبلت

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره قیمت قطعات مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی قطعات لازم و یا تهیه‎ی آن ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
193

خدمات زیبایی بانوان

آراستگی برای بانوان همیشه از اهمیت برخوردار بوده، از اینرو برای آسودگی خاطر شما افراد متخصص در شاخه‎های گوناگون را گلچین کرده‎ایم.

خدمات سلامتی

خدماتی از جمله ماساژ، بینایی سنجی و شنوایی سنجی و..(توسط متخصصان) در این گروه ارائه می شوند.

خدمات کارواش

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت مواد مورد نیاز و جزییات سرویس با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی مواد لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
247

خدمات مشاوره

برای تصمیم‎گیری‎های بهتر در موضوعات مختلف می‎توانید بهترین راهکارها را از مشاوران خبره بده-بستان جویا شوید.

سیستم‎های سرمایشی/گرمایشی

برای تعمیر و یا سرویس سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی خانه و یا محل کارتان از متخصصان ما بهره بگیرید. به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات (احتمالی) مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی موارد مذکور و یا تهیه‎ی آن ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

کامپیوتر

آموزش برنامه‎نویسی، طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن

0
256

کنکور- تقویتی متوسطه دوم

آرزوی هر مادر و پدری فراهم آوردن بهترین امکانات تحصیلی برای فرزندان است، در شرایط اقتصادی فعلی، هزینه‎های مربوط به تدریس خصوصی بسیار بالا رفته است. اما نگران نباشید، شما با بده-بستان می توانید بهترین معلمان را برای آموزش فرزندانتان داشته باشید.

هنر

استعدادهای هنری فرزندان خود را در سنین کودکی شناسایی کنید، اگرچه برای هنر آموزی هیچ زمانی دیر نیست.

ورزش

پیشنهاد می‎کنیم برای حفظ شادابی و تندرستی خود و اطرافیانتان از مربی‎های حرفه‎ای ما کمک بگیرید.