آرایش صورت

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت و برند مواد مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی مواد لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
497

ابرو

برداشتن ابرو و تمام خدمات مرتبط. در صورت تمایل به استفاده از هرگونه رنگ، تقویت کننده و...حتما پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت آن‎ها با کارشناس به توافق برسید. کارشناس، تنها وظیفه ارائه خدمت را بر عهده دارد.

0
225

اپیلاسیون

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت مواد مورد نیاز و کیفیتشان با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی این مواد و یا تهیه‎ی آن‎ها برعهده‎ی خدمت گیرنده است. کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
204

خدمات سلامت پوست

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره قیمت مواد مورد نیاز، برند و کیفیت آن‎ها با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی این مواد و یا تهیه‎ی آن‎ها برعهده‎ی خدمت گیرنده است. کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
210

رنگ مو

رنگ کردن مو توسط افراد متخصص، تجربه‎ی دلچسبی برای شما خواهد شد. لطفا پیش از تایید نهایی درباره قیمت مواد لازم، برند آن‎ها و دیگر جزییات با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی مواد مورد نیاز و یا تهیه‎ی آن‎ها برعهده‎ی خدمت گیرنده است و تنها ارائه‎ی خدمت برعهده‎ی کارشناس می‎باشد.

0
190

شینیون مو

به یاد داشته باشید پرداخت هزینه‎ی مربوط به مواد استفاده شده در حین کار برعهده‎ی خدمت گیرنده است، لطفا پیش از تایید نهایی درخواست، در این خصوص با کارشناس ما به توافق برسید. کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
194

کوتاهی مو

کوتاهی مو

0
198

ناخن

ناخن‎کارهای حرفه‌ای در این گروه آماده‎ی ارائه‎ی خدمت به شما هستند. لطفا پیش از تایید نهایی درباره‎ی قیمت مواد مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. تامین این مواد و یا پرداخت هزینه‎ی آن‎ها به عهده‎ی خدمت گیرنده می‎باشد.

0
201