اسباب‎کشی

اسباب‎کشی داخل‎شهری/ بین‎شهری

باغبانی

ایجاد فضای سبز یا هر نوع نوآرایی در باغچه یا باغ خود را به کارشناسان ما بسپارید. به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت اقلام ( شامل بذر، خاک، کود و ...) مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی مواد لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
183

برقکار

تمام خدمات مربوط به برق ساختمان خود را می‎توانید به برقکاران ما بسپارید. به خاطر داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، در مورد قیمت تمام قطعات تعویضی با برقکار به توافق نهایی برسید. پرداخت هزینه‎ی مربوط به قطعات بر عهده‎ی درخواست دهنده می باشد و تنها ارائه‎ی خدمت جز وظائف کارشناس بده-بستان است.

0
186

جا‎به‎جایی اثاث داخل خانه

برای جا‎به‎جایی اثاث داخل خانه به هر دلیل نیاز به نیروی کار دارید، با خیال آسوده ار کارشناسان ما بهره بگیرید.

0
172

دکوراسیون داخلی

برای ایجاد فضایی متفاوت مطابق سلیقه‎ی شما، کارشناسان ما آماده‎ی خدمت هستند.

0
206

کلید‎ساز

به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی قطعات لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
192

لوله‎کشی

انواع خدمات ارائه شده توسط یک لوله‎کش را در اینجا جست‎و‎جو کنید. به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت قطعات مورد نیاز با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی قطعات لازم و یا تهیه‎ی آن‎ها بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
197

نصب پرده

نصب پرده

0
186

نظافت خانه/ محل کار

نظافت خانه و محل کار خود را به کارشناسان ما بسپارید. به یاد داشته باشید پیش از تایید نهایی درخواست، درباره‎ی قیمت مواد مورد نیاز برای نظافت و نیز ابزار لازم با کارشناس ما به توافق برسید. پرداخت هزینه‎ی موارد مذکور بر عهده‎ی خدمت گیرنده است و کارشناس، تنها متعهد به ارائه‎ی خدمت است.

0
186