تدریس خصوصی رایگان در بده بستان

بده بستان به عنوان مبتکر طرح تبادل مهارت ها و دریافت خدمات تخصصی رایگان، امکان بهره مندی تمامی افراد از امکانات تحصیلی مانند تدریس خصوصی را فراهم کرده است.

با عضویت در بده بستان و تبادل دانش یا مهارت های خود با سایر اعضا، نیازی به پرداخت پول برای دریافت خدمات تخصصی نخواهید داشت. تدریس خصوصی دروس دبیرستان، یکی از مواردی است که بسیاری از دانش آموزان به آن نیاز دارند و در صورت عدم دسترسی به چنین امکاناتی ، دچار افت تحصیلی می شوند. بده بستان، دسترسی خانواده ها به معلم خصوصی را آسان تر کرده است!

گروه تدریس خصوصی بده بستان

گروه تدریس خصوصی دروس دبیرستان در مجموعه بده بستان، از کارشناسان و دبیرهای تخصصی دروس دبیرستانی تشکیل شده است.

کلیه مدرسان این گروه، هنگام ثبت نام مدارک تحصیلی و تخصصی خود را به مدیریت بده بستان ارسال نموده اند تا برای اطمینان خاطر بیشتر شما کاربران گرامی، راستی آزمایی شوند.

عضویت کارشناسان و مدرسان گروه تدریس خصوصی بده بستان، تنها پس از احراز هویت و تأیید مدارک علمی و تحصیلی، نهایی خواهد شد  و اعضای این گروه پس از تکمیل مدارک خود، قادر خواهند بود به ارائه خدمات بپردازند.

چرا تدریس خصوصی دروس دبیرستان در بده بستان رایگان است؟

بده بستان محلی برای تبادل مهارت ها و دانش افراد متخصص است. روشی که بده بستان بر پایه آن بنا شده، روش معامله پایاپای یا تهاتر است و به همین دلیل در تبادل مهارت ها و خدمات بین اعضا و کاربران متخصص بده بستان، هیچ پولی رد و بدل نمی شود.

تهاتر یا Barter یکی از قدیمی ترین اشکال معامله در طول تاریخ بشر بوده و پیدایش این روش به هزاران سال پیش برمی گردد؛ زمانی که هنوز پول اختراع نشده بود.

با وجود اینکه امروزه روش های گوناگونی برای انجام معاملات مالی وجود دارد، ولی استفاده از روش تهاتر یا Barter، همچنان می تواند در برخی موارد، بسیار مفید بوده و برای افراد زیادی فرصت بهره مندی از خدمات را بدون پرداخت پول فراهم کند.

بده بستان، فرصتی برای بهره مندی همه دانش آموزان از تدریس خصوصی

 بسیاری از دانش آموزان به دلیل کیفیت پائین تدریس معلم در مدرسه، عدم تمرکز کافی، استعداد پایین در یادگیری، غیبت طولانی مدت از کلاس یا آمادگی برای امتحانات به معلم خصوصی نیاز دارند.

استفاده از امکانات تحصیلی مانند تدریس خصوصی، هزینه های زیادی را به خانوارها تحمیل می کند. با وجود اینکه بسیاری از دانش آموزان کشورمان به امکاناتی مانند تدریس خصوصی نیازمندند، اما مشکلات معیشتی و سطح پائین درآمد بسیاری از خانواده ها، اجازه استفاده از چنین امکاناتی را به دانش آموزان نمی دهد.

بده بستان با ارائه روش مبتکرانه تبادل مهارت ها، این امکان را فراهم کرده است تا همه خانواده ها با هر میزان درآمدی، بتوانند از خدمات تدریس خصوصی برای فرزندان خود استفاده کنند.

به عنوان مثال کاربری با تخصص لوله کشی، در گروه های تخصصی بده بستان عضو شده و خدمت خود را به طور رایگان ارائه می کند. این کاربر پس از ارائه سرویس رایگان لوله کشی، از بده بستان امتیاز دریافت می کند، سپس می تواند در زمان دلخواه، با استفاده از امتیازات کسب ‌شده، از خدمات تدریس خصوصی دروس دبیرستان، برای خود یا خانواده اش استفاده نماید.

به این صورت می توانید، بدون پرداخت پول و تنها با مبادله مهارت ها، از خدمات تدریس خصوصی رایگان در بده بستان، بهره مند شوید.

بده بستان با بهره گیری از سیستم تبادل مهارت ها، امکان استفاده همه اقشار جامعه از خدمات تخصصی مانند تدریس خصوصی را فراهم کرده است.

مهم نیست میزان در آمد شما چه قدر است، مهم نیست که در چه پایه ای مشغول به تحصیل هستید. اگر تخصص یا مهارتی دارید در بده بستان عضو شده و با ارائه مهارت خود، امتیاز کسب کنید. سپس با امتیازات کسب شده از خدمات تخصصی گرانبهایی مانند تدریس خصوصی دروس دبیرستان بهره مند شوید.

تدریس خصوصی بهتر است یا حضور در کلاس عمومی؟

حضور در کلاس های درس گروهی مزایای خاص خود را دارا است، اما تدریس خصوصی از بسیاری جهات به آن ارجحیت دارد:

 • در تدریس خصوصی دروس دبیرستان، معلم تنها با یک دانش آموز سر و کار دارد. بنابراین تمامی توجه او به یک دانش‌ آموز معطوف بوده و می تواند زمان بیشتری را برای او صرف کند.
 • در تدریس خصوصی، دانش آموز می تواند تمامی سؤالات خود را هنگام تدریس معلم، بپرسد و لازم نیست  بابت مطالبی که متوجه نشده، نگرانی داشته با‌شد.
 • در تدریس خصوصی می توانید محل تدریس و ساعت آن را خودتان مشخص کنید. این مزیت برای ادامه تحصیل بزرگسالان و شاغلین بسیار حائز اهمیت است.
 • با استفاده از امکاناتی مانند تدریس خصوصی دروس دبیرستان، می توانید لیستی از اساتید متخصص در بده بستان را مشاهده نموده و از میان آن ها، بهترین را انتخاب کنید.
 • در صورتی که از کیفیت تدریس استاد انتخابی خود رضایت نداشته باشید، می توانید به راحتی نسبت به تعویض استاد خود اقدام نمایید.
 • مهم ترین مزیت بده بستان این است که تمامی این ویژگی ها و امکانات به صورت رایگان در دسترس تمامی افرادی است که دارای یک یا چند تخصص هستند.

بده بستان! خدمات تخصصی رایگان برای همه افراد با هردرآمدی

بده بستان جامعه ای مجازی است که از افرادی با تخصص های واقعی تشکیل شده است. بده بستان امکان بهره مندی از خدمات تخصصی رایگان برای همه افراد جامعه با هر سطح درآمد را امکان پذیر می سازد.

بده بستان چیست؟

بده بستان انجمنی بزرگ از افراد متخصص در زمینه های گوناگون است. افراد متخصص در زمینه های تخصصی همچون:

 تعمیرات کامپیوتر، موبایل، خودرو و لوازم خانگی، آرایش و پیرایش، تدریس خصوصی دروس کلیه سال های تحصیلی، خدمات شستشو، نظافت منزل و محل کار، آموزش های هنری،  آموزش زبان های خارجی، خدمات ترجمه و تایپ و تحقیق، بازسازی و تعمیرات ساختمان و بسیاری رشته های تخصصی دیگر، به عضویت بده بستان در آمده و خدمات و مهارت خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

چرا خدمات ارائه شده در بده بستان رایگان هستند؟

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چرا خدمات تخصصی ارائه شده در بده بستان رایگان هستند؟! در صورتی که برای دریافت هریک از این خدمات باید مقدار زیادی هزینه کرد.

دلیل رایگان بودن خدمات تخصصی، در بده بستان این است که بده بستان محلی برای تبادل مهارت هاست!

مبادله مهارت ها به چه معناست؟

همان طور که گفته شد، افراد با تخصص های گوناگون به عضویت بده بستان در می آیند، مهارت یا دانش تخصصی خود را به طور رایگان، در اختیار کاربران قرار می دهند، و خدمت یا سرویس رایگان دریافت می کنند. این معنای مبادله مهارت هاست.

به عنوان مثال شما به عنوان کاربر متخصص در زمینه تعمیرات خودرو در بده بستان عضو شده اید. خدمات تعمیر خودرو را به صورت رایگان ارائه می کنید و در ازای آن از دیگر کاربران خدمت تخصصی رایگان دریافت می کنید. به این صورت تخصص و مهارت خود را با دیگر اعضای متخصص تبادل کرده اید. در واقع بده بستان در فرآیند ارائه خدمات و سرویس های تخصصی خود، از روش مبادله پایاپای، تهاتر یا Barter  استفاده می کند.

تهاتر یا barter  به چه معناست؟

تهاتر، Barter یا مبادله پایاپای، قدیمی ترین شکل معاملات در تاریخ است. زمان استفاده از روش معامله پایاپای، به پیش از اختراع پول، بر می گردد. در آن زمان، افراد کالای یا خدمات خود را در ازای کالا یا خدمات مورد نیاز خود واگذار می کردند.

امروزه روش های مدرن و گوناگونی برای معاملات مالی وجود دارد. اما تهاتر یا barter همچنان می تواند به عنوان روشی محبوب در معاملات، مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از این روش سنتی معامله، به خصوص در مبادلات غیر فیزیکی، مانند مبادله مهارت ها و خدمات، بسیار ارزشمند و فرصت ساز است.

بده بستان چگونه کار می کند؟

پس از عضویت اولیه در بده بستان و احراز هویت، می توانید برای عضویت در گروه های تخصصی درخواست بدهید. هنگامی که به عضویت یکی از گروه های تخصصی در می آیید، باید برای راستی آزمایی و اثبات تخصص و مهارت خود، مدارک تحصیلی یا گواهی نامه های مربوط به تخصص خود را برای مدیریت بده بستان ارسال نمایید.هنگامی که عضویت شما در گروه های تخصصی و کارشناسی تأیید شد، می توانید خدمات خود را به کاربرانی که درخواست داده اند، ارائه نمایید.

ارائه این خدمات به صورت رایگان خواهد بود. شما با ارائه رایگان خدمات تخصصی خود از بده بستان امتیاز دریافت می کنید. سپس می توانید در هر زمان که مایل هستید، با امتیازات دریافت شده خود، از سایر اعضای متخصص، خدمت یا سرویس رایگان دریافت کنید. به این صورت ضمن تبادل مهارت های تخصصی خود، نیاز های سایر کاربران را بدون پرداخت پول برطرف کرده و با کسب امتیاز نیز، می توانید از مهارت و تخصص سایر اعضا، به طور رایگان بهره مند شوید.

چگونه همه افراد می توانند از خدمات تخصصی رایگان بده بستان استفاده کنند؟

در شرایط اقتصادی کنونی کشورمان، به دلیل شکاف طبقاتی بسیار زیاد، افزایش مداوم قیمت کالا و خدمات و عدم ثبات اقتصادی، تنها افرادی با وضع مالی متوسط به بالا قادر به دریافت خدمات تخصصی، هستند. از جمله این خدمات تخصصی می توان به تدریس خصوصی دروس، خدمات نظافت در منزل، خدمات تعمیرات لوازم خانگی در محل و نوسازی و تعمیرات ساختمان اشاره کرد.

دریافت این سرویس ها و خدمات تخصصی، برای افراد و خانواده های کم درآمد هزینه زیادی در پی خواهد داشت. متأسفانه بسیاری از افراد با وجود داشتن مهارت های تخصصی و تحصیلات عالی، به دلیل وضع مالی نامناسب، قادر به دریافت خدمات مورد نیاز خود نبوده و از دریافت سرویس های تخصصی محروم می مانند.

اما بده بستان، با ارائه روش مبتکرانه تبادل مهارت ها، امکان بهره مندی از خدمات تخصصی  را برای همه افراد و طبقات جامعه با هر سطح درآمد، فراهم کرده است. افراد متخصص با هر سطح درآمدی می توانند به وسیله مبادله مهارت های خود، سرویس رایگان و باکیفیت دریافت نمایند.

تفاوت بده بستان با سایر ارائه دهندگان خدمات تخصصی چیست؟

بده بستان برای اطمینان بیشتر کاربران خود، از اعضای متخصص، مدارک تحصیلی و گواهی نامه های مرتبط با مهارت و تخصص را دریافت می کند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که کلیه اعضا و کارشناسان حاضر در گروه های تخصصی از مهارت و تخصص کامل برخوردار هستند.

مدیریت بده بستان برای افزایش سطح امنیتی مجموعه، هنگام ثبت نام، از کلیه کاربران مدارک شناسایی دریافت کرده و پس از احراز هویت، عضویت آنان را تأیید می کند.

آیا امکان دریافت خدمات در ازای پرداخت نقدی هم وجود دارد؟

بله! در صورتی که کاربر ساده بده بستان هستید و در گروه های تخصصی عضو نشده اید، می توانید با پرداخت هزینه، خدمات و سرویس های مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین در صورتی که کاربر متخصص هستید ولی هنوز امتیازی دریافت نکرده اید، می توانید، با پرداخت هزینه سرویس مورد نظر خود را دریافت نمایید.

بده بستان چیست؟

بده بستان یک جامعه مجازی است که از افراد متخصص و با مهارت در زمینه های مختلف تشکیل شده است.

در جامعه بده بستان می توانید تخصص و مهارت خود را با دیگر کاربران مبادله کنید. دریافت خدمات در بده بستان کاملا رایگان و ساده است. مهارت یا تخصص خود را به افرادی که نیازمند آن هستند ارائه کنید. از سیستم بده بستان امتیاز بگیرید. حال به طور کاملا رایگان و تنها به وسیله امتیازات کسب شده خود می توانید از تخصص و مهارت های دیگر کاربران بده بستان استفاده کنید.

گروه های بده بستان

کاربران متخصص بر اساس نوع مهارت هایشان در گروه های تخصصی عضو می شوند.

هریک از این گروه ها متعلق به مهارت یا تخصص در حوزه ای خاص است. مثلا گروه آشپزی شامل افرادی است که در آشپزی تخصص دارند و آماده اند تا مهارت خود را با دیگر کاربران بده بستان مبادله کنند.

افراد گروه تعمیر لوازم خانگی، لوازم خانگی شما را به طور رایگان تعمیر می کنند. در عوض خدمت رایگانی که ارائه می دهند، از بده بستان امتیازاتی کسب می کنند، و با آن امتیازات، خدمت یا مهارت مورد نیاز خود را از سایر کاربران بده بستان دریافت می کنند.

روش کار بده بستان کاملا ساده است و بر پایه معامله پایاپای شکل گرفته است. به طور خلاصه می توان گفت:

سرویس رایگان ارائه کنید، امتیاز بگیرید و سرویس رایگان دریافت کنید.

از دیگر گروه های بده بستان می توان به گروه های تعمیر لوازم خانگی و لوازم سرمایشی و گرمایشی، گروه آموزش زبان های خارجی، گروه خدمات نظافت منزل، گروه آموزش های هنری، گروه تدریس خصوصی دروس، گروه آرایش و پیرایش، گروه شستشوی فرش و مبلمان، گروه تایپ و ترجمه و تحقیق، گروه تعمیرات موتور سیکلت، دوچرخه و خودرو، گروه تعمیرات موبایل و تبلت، گروه آموزش ورزشی  و… اشاره کرد.

شما با عضویت در هریک از این گروه ها آمادگی خود را برای ارائه سرویس یا خدمت رایگان به کاربران بده بستان اعلام می کنید.

عضویت در بده بستان چه فایده ای دارد؟

 • بده بستان محیطی است که دسترسی شما به افراد خبره و متخصص در حوزه های گوناگون را ممکن می سازد.
 • در بده بستان می توانید در ازای خدمتی که به دیگران ارائه می دهید، سرویس یا خدمت رایگان دریافت کنید.
 • اگر مایل به خدمت رسانی رایگان به دیگر کاربران نیستید یا تخصصی ندارید و یا هنوز امتیازی دریافت نکرده اید، می توانید با پرداخت نقدی خدمت یا سرویس مورد نظر خود را دریافت نمایید.
 • با عضویت در بده بستان و تبادل مهارت ها بین کاربران، همه اقشار جامعه با سطوح مالی و اجتماعی مختلف می توانند از خدمات رایگان و تخصصی کارشناسان بده بستان بهره مند شوند.
 • بده بستان با بهره گیری و الهام گرفتن از روش تهاتر یا معامله پایاپای، امکان دریافت خدمات، بدون پرداخت پول را برای کاربران خود فراهم کرده است. معامله پایاپای، معامله بدون پول، یا تهاتر از قدیمی ترین روش های معامله در تاریخ بوده و راهی برای مبادله آسان خدمات بدون پرداخت پول است.
 • بده بستان پیش از تأیید عضویت کارشناسان و متخصصان، مدارک تحصیلی یا فنی مرتبط را جهت اطمینان بیشتر، بررسی می کند. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که کارشناسان حاضر در هریک از گروه های بده بستان، در زمینه تخصصی خود صاحب مهارت و دانش کافی هستند.
 • با توجه به وضعیت اقتصادی ناپایدار کشورمان و افزایش مداوم قیمت انواع خدمات مورد نیاز خانواده ها، تأمین این نوع از نیازها برای بسیاری از افراد با مشکل مواجه شده است. متأسفانه بسیاری از افراد با وجود تحصیلات و تخصص، در تأمین نیازهای خدماتی خود با مشکلات مالی رو به رو می شوند. بده بستان، امکان استفاده رایگان از خدمات و مهارت های افراد متخصص را برای شما فراهم کرده است. بده بستان، محلی برای تبادل مهارت و تخصص بین کاربران است.

نحوه عضویت و کار با سیستم بده بستان

عضویت در بده بستان تنها برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر است. برای عضویت در بده بستان و گروه های تخصصی، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

برای عضویت در بده بستان ابتدا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا وارد فرم ثبت نام شوید.

مشخصات خواسته شده را به دقت تکمیل کرده و عضویت خود را فعال سازی نمایید.

پس از ثبت نام می توانید از کاربران سرویس دریافت کنید. اما چون در این مرحله هنوز امتیازی کسب نکرده اید، نمی توانید از خدمات متخصصین بده بستان، به صورت رایگان استفاده کنید.

برای تبادل مهارت ها و تخصص خود با سایر کاربران باید در گروه های تخصصی بده بستان عضو شوید. برای اینکار از قسمت درخواست عضویت در گروه ها اقدام نمایید.

مدیریت بده بستان برای امنیت بیشتر مجموعه، روش ها و راه هایی را برای احراز هویت کاربران در نظر گرفته است. از این رو لازم است هنگام عضویت تصویر مدارک شناسایی و عکس خود را ارسال نمایید.

مدیریت بده بستان، برای اطمینان از میزان تسلط کاربران متخصص، از شما درخواست می کند مدارک تحصیلی یا گواهی های مرتبط با زمینه های مورد نظر را هنگام عضویت، ارسال نمایید.