تدریس خصوصی رایگان در بده بستان

بده بستان به عنوان مبتکر طرح تبادل مهارت ها و دریافت خدمات تخصصی رایگان، امکان بهره مندی تمامی افراد از امکانات تحصیلی مانند تدریس خصوصی را فراهم کرده است.

با عضویت در بده بستان و تبادل دانش یا مهارت های خود با سایر اعضا، نیازی به پرداخت پول برای دریافت خدمات تخصصی نخواهید داشت. تدریس خصوصی دروس دبیرستان، یکی از مواردی است که بسیاری از دانش آموزان به آن نیاز دارند و در صورت عدم دسترسی به چنین امکاناتی ، دچار افت تحصیلی می شوند. بده بستان، دسترسی خانواده ها به معلم خصوصی را آسان تر کرده است!

گروه تدریس خصوصی بده بستان

گروه تدریس خصوصی دروس دبیرستان در مجموعه بده بستان، از کارشناسان و دبیرهای تخصصی دروس دبیرستانی تشکیل شده است.

کلیه مدرسان این گروه، هنگام ثبت نام مدارک تحصیلی و تخصصی خود را به مدیریت بده بستان ارسال نموده اند تا برای اطمینان خاطر بیشتر شما کاربران گرامی، راستی آزمایی شوند.

عضویت کارشناسان و مدرسان گروه تدریس خصوصی بده بستان، تنها پس از احراز هویت و تأیید مدارک علمی و تحصیلی، نهایی خواهد شد  و اعضای این گروه پس از تکمیل مدارک خود، قادر خواهند بود به ارائه خدمات بپردازند.

چرا تدریس خصوصی دروس دبیرستان در بده بستان رایگان است؟

بده بستان محلی برای تبادل مهارت ها و دانش افراد متخصص است. روشی که بده بستان بر پایه آن بنا شده، روش معامله پایاپای یا تهاتر است و به همین دلیل در تبادل مهارت ها و خدمات بین اعضا و کاربران متخصص بده بستان، هیچ پولی رد و بدل نمی شود.

تهاتر یا Barter یکی از قدیمی ترین اشکال معامله در طول تاریخ بشر بوده و پیدایش این روش به هزاران سال پیش برمی گردد؛ زمانی که هنوز پول اختراع نشده بود.

با وجود اینکه امروزه روش های گوناگونی برای انجام معاملات مالی وجود دارد، ولی استفاده از روش تهاتر یا Barter، همچنان می تواند در برخی موارد، بسیار مفید بوده و برای افراد زیادی فرصت بهره مندی از خدمات را بدون پرداخت پول فراهم کند.

بده بستان، فرصتی برای بهره مندی همه دانش آموزان از تدریس خصوصی

 بسیاری از دانش آموزان به دلیل کیفیت پائین تدریس معلم در مدرسه، عدم تمرکز کافی، استعداد پایین در یادگیری، غیبت طولانی مدت از کلاس یا آمادگی برای امتحانات به معلم خصوصی نیاز دارند.

استفاده از امکانات تحصیلی مانند تدریس خصوصی، هزینه های زیادی را به خانوارها تحمیل می کند. با وجود اینکه بسیاری از دانش آموزان کشورمان به امکاناتی مانند تدریس خصوصی نیازمندند، اما مشکلات معیشتی و سطح پائین درآمد بسیاری از خانواده ها، اجازه استفاده از چنین امکاناتی را به دانش آموزان نمی دهد.

بده بستان با ارائه روش مبتکرانه تبادل مهارت ها، این امکان را فراهم کرده است تا همه خانواده ها با هر میزان درآمدی، بتوانند از خدمات تدریس خصوصی برای فرزندان خود استفاده کنند.

به عنوان مثال کاربری با تخصص لوله کشی، در گروه های تخصصی بده بستان عضو شده و خدمت خود را به طور رایگان ارائه می کند. این کاربر پس از ارائه سرویس رایگان لوله کشی، از بده بستان امتیاز دریافت می کند، سپس می تواند در زمان دلخواه، با استفاده از امتیازات کسب ‌شده، از خدمات تدریس خصوصی دروس دبیرستان، برای خود یا خانواده اش استفاده نماید.

به این صورت می توانید، بدون پرداخت پول و تنها با مبادله مهارت ها، از خدمات تدریس خصوصی رایگان در بده بستان، بهره مند شوید.

بده بستان با بهره گیری از سیستم تبادل مهارت ها، امکان استفاده همه اقشار جامعه از خدمات تخصصی مانند تدریس خصوصی را فراهم کرده است.

مهم نیست میزان در آمد شما چه قدر است، مهم نیست که در چه پایه ای مشغول به تحصیل هستید. اگر تخصص یا مهارتی دارید در بده بستان عضو شده و با ارائه مهارت خود، امتیاز کسب کنید. سپس با امتیازات کسب شده از خدمات تخصصی گرانبهایی مانند تدریس خصوصی دروس دبیرستان بهره مند شوید.

تدریس خصوصی بهتر است یا حضور در کلاس عمومی؟

حضور در کلاس های درس گروهی مزایای خاص خود را دارا است، اما تدریس خصوصی از بسیاری جهات به آن ارجحیت دارد:

  • در تدریس خصوصی دروس دبیرستان، معلم تنها با یک دانش آموز سر و کار دارد. بنابراین تمامی توجه او به یک دانش‌ آموز معطوف بوده و می تواند زمان بیشتری را برای او صرف کند.
  • در تدریس خصوصی، دانش آموز می تواند تمامی سؤالات خود را هنگام تدریس معلم، بپرسد و لازم نیست  بابت مطالبی که متوجه نشده، نگرانی داشته با‌شد.
  • در تدریس خصوصی می توانید محل تدریس و ساعت آن را خودتان مشخص کنید. این مزیت برای ادامه تحصیل بزرگسالان و شاغلین بسیار حائز اهمیت است.
  • با استفاده از امکاناتی مانند تدریس خصوصی دروس دبیرستان، می توانید لیستی از اساتید متخصص در بده بستان را مشاهده نموده و از میان آن ها، بهترین را انتخاب کنید.
  • در صورتی که از کیفیت تدریس استاد انتخابی خود رضایت نداشته باشید، می توانید به راحتی نسبت به تعویض استاد خود اقدام نمایید.
  • مهم ترین مزیت بده بستان این است که تمامی این ویژگی ها و امکانات به صورت رایگان در دسترس تمامی افرادی است که دارای یک یا چند تخصص هستند.